Mieszkanie w Krakowie – jaki deweloper?

Pytania klientówKategoria: NieruchomościMieszkanie w Krakowie – jaki deweloper?
czolgista778 zapytał 5 lat temu

Planuję przeprowadzkę do Krakowa i zależy mi, żeby znaleźć tam mieszkanie – najlepiej gdzieś bliżej Łagiewnik. Zależy mi na tym, by mieszkanie było usytuowane na parterze lub żeby w budynku była winda – mam niepełnosprawną córeczkę. Atutem będzie też bliskość szkoły. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

4 odpowiedzi
dawiduser143 odpowiedział 5 lat temu

Łagiewniki, fajne rejony. Bywałem tam często u mojej dziewczyny i już wtedy widziałem, że sporo tam się buduje nowych osiedli. Dokładnej lokalizacji ani dewelopera Ci nie podam, ale trzymam kciuki, że uda się coś znaleźć, bo to fajne rejony, żeby znaleźć sobie jakieś nowe mieszkanie.

Noa3 odpowiedział 5 lat temu

Jesteś zmotoryzowany więc proponuję rozejrzeć się również za mieszkaniem w Bronowicach. Bardzo fajna, całkiem nowa dzielnica. Rozwija się bardzo prężnie więc spokojnie znajdziesz tam mieszkanie w nowym budownictwie, w pełni przystosowane do potrzeb Twojej córki. 

markencjusz odpowiedział 5 lat temu

Jeżeli Bronowice i Łagiewniki to tylko jeden deweloper przychodzi mi na myśl. Wiem, że oni budują nowe osiedla właśnie w tych rejonach i jeżeli szukasz nowego mieszkania to na pewno warto się zainteresować tematem https://www.fronton.pl/mieszkania. Uważaj tylko na tanich deweloperów w Krakowie, którzy działają stosunkowo niedługo i nie mają zebranego zbyt wielkiego kapitału, więc lekkie potknięcie i mogą ogłosić bankructwo.

Rashko odpowiedział 5 lat temu

Moi znajomi kupowali mieszkanie na Bronowicach od Frontona i są mega zadowoleni. Na Łagiewnikach też oni budują? Fajnie. Aż się przejadę zobaczyć